مشخصات
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمايه گذاري کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوين - نماد: وبرق

دلایل اصلاح:اعلام شرايط و نحوه برگزاري مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده با توجه به محدويت هاي ابلاغي ستاد مبارزه با بيماري کرونا
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز پنج شنبه مورخ 1399/11/09 در استان زنجان ،شهر زنجان به آدرس خيابان اول شهرک کارمندان- جنب ساختمان شماره 2 برق منطقه اي زنجان- سالن اجتماعات امام خميني برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  
1399/06/31
توضیحات:
با توجه به ابلاغيه هاي ستاد ملي مبارزه با کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار به استحضار سهامداران مي رساند: مشاهده جلسه از طريق لينک https://majma.stream1.ir/seiico به صورت آنلاين امکان پذير مي باشد و از سهامداران، نمايندگان و وکلاي قانوني سهامداران که مايل به حضور فيزيکي در جلسه مجمع عمومي مي باشند، درخواست مي شود حتي الامکان مدارک و مستندات مربوطه را از ساعت 12 الي 18 روز چهارشنبه 1399/11/08به امور سهام اين شرکت ارايه نمايند.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  
کارت ورود به جلسه 2 ساعت قبل از شروع جلسه در محل برگزاري تحويل خواهد شد. براي حضور در جلسه همراه داشتن کارت ملي و برگ ورود الزامي است.

دعوت کننده از مجمع: هيات مديره سرمايه گذاري کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوين
 
information اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات امضا شده مطابقت دارد