مشخصات
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت نفت پاسارگاد - نماد: شپاس(شپاسار)

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 12:00 روز چهار شنبه مورخ 1402/11/18 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس سعادت آباد، بلوار دريا، سردار دريا شمالي، انتهاي ساحل دوم، پلاک 37 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  
توضیحات:
1-افزودن عبارت "فعاليت در زمينه راهبري پايانه هاي نفتي" به موضوع فرعي شرکت و اصلاح ماده 2 اساسنامه. 2-ساير موارد که در صلاحيت مجمع عمومي فوق العاده مي باشد. • حسب ابلاغ سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص شرايط برگزاري مجامع به استحضار مي رساند، سهامداران گرامي که امکان حضور در جلسه را ندارند، مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني شرکت به نشاني :www.pasargadoil.com لينک ورود به جلسه را دريافت و به صورت مجازي و آنلاين در ارتباط باشند.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  
سهامداران محترم حقيقي مي توانند شخصا يا از طريق وکيل با ارائه وکالت نامه رسمي و يا قائم مقام قانوني شخص حقيقي صاحب سهم و در خصوص سهامداران حقوقي نيز نماينده يا نمايندگان شخص حقوقي صاحب سهم به شرط ارائه مدارک وکالت (اعم از عادي يا رسمي) يا نمايندگي با امضاي صاحبان امضاي مجاز شخص حقوقي حضور بهم رسانند. درج شماره ثبت و شناسه ملي شرکت و نيز کد ملي نماينده در معرفي نامه اشخاص حقوقي الزامي است. حسب ابلاغ سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص شرايط برگزاري مجامع به استحضار مي رساند، سهامداران گرامي که امکان حضور در جلسه را ندارند، مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني شرکت به نشاني :www.pasargadoil.com لينک ورود به جلسه را دريافت و به صورت مجازي و آنلاين در ارتباط باشند.

دعوت کننده از مجمع: هيات مديره شرکت نفت پاسارگاد
 
information اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات امضا شده مطابقت دارد